Oferta Post Coffice

Oferta


Kawa na targi, wesela, eventy, imprezy okolicznościowe, imprezy integracyjne

Kawa, pasja i profesjonalizm


Nie od dziś wiadomo, jak dobra kawa świetnie uzupełnia różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Filiżanka gorącego napoju może dodatkowo uatrakcyjnić twoje targi, konferencje, imprezy integracyjne, czy prezentacje nowego produktu. Sama kawa jednak nie wystarczy – ważne jest też, jak zostanie zaparzona i podana. Tu liczą się przede wszystkim umiejętności i wysokiej jakości sprzęt – a Post Coffice to wszystko zapewni.

rosa-thumb-girl

imprezy okolicznościowe

Imprezy
okolicznościowe


Post Coffice przy ulicy Długiej 61 w Bydgoszczy zapewnia salę, w której zmieści się nawet 25 osób. To niebanalna przestrzeń, w której pokażemy, jak przyrządzić świetną kawę. Zaprezentujemy, w jaki sposób na jej smak wpływają m.in. takie czynniki jak: jakość ziaren, parametry (m.in. temperatura wody, czas zaparzania itp.), metoda przyrządzania kawy (chemex, aeropress, syfon, drip). Przekonasz się, że najwyższej jakości sprzęt także ma wpływ na smak kawy. Za punkt honoru stawiamy sobie jakość przygotowywanych napojów i chcemy, byś poznał ich najskrytsze tajemnice.


 

Eventy


Wieloletnie doświadczenie w branży eventowej i sprzęt, z którego korzystamy, pozwalają nam bez problemu stworzyć mobilny bar kawowy – nawet w najbardziej wymyślnej przestrzeni. Wyobraź sobie prywatną kawiarnię, która stanie dokładnie tam, gdzie zechcesz – w twojej pracy, domu, podczas imprezy okolicznościowej. Dodatkowo zapewnimy przekąski, kanapki, ciasta, wypieki, zimne napoje, naturalne lemoniady, yerba matę – wszystko zdrowe, od wyselekcjonowanych producentów i z najlepszych składników. Ty poświęcisz czas swoim gościom lub klientom, a my zapewnimy profesjonalną obsługę.

Zapytaj nas o ofertę

Kawa na targi

Kawa na targi


kawa na targi

Kawa na targi


Wyobraź sobie, że podczas targów zwiedzający twoje stoisko dostają niepowtarzalną kawę, podaną w kubku z logo twojej firmy.
Kawa z Post Coffice staje się doskonałym uzupełnieniem twojej oferty. Dlatego stoisko reklamowe w czasie targów dostosujemy zgodnie z identyfikacją wizualną twojej marki. Każdy element sprzętu – także ekspresy, młynki, kubki, menu – jak też nasz strój będą dokładnie takie, jak tego potrzebujesz. Co więcej, potrzebujemy minimum miejsca, a do stworzenia mobilnego baru kawowego wystarczy nam prąd.

Kawa na wesele

Kawa na wesele


Kawa na wesele


Wesele – magiczny moment, o którym marzysz, musi być dopieszczony w najmniejszym detalu. W ten wyjątkowy dzień nie możesz zapomnieć o kawie, którą piją twoi goście. Warto, by wszyscy zapamiętali, że państwo młodzi zadbali o wszystko. Kawa na wesele – możemy podać ją z wybranym przez ciebie wzorem, a potrafimy na niej namalować naprawdę sporo! Do tego podamy pyszne ciastka i wypieki, które idealnie smakują z kawą.

Kawa na wesele

kawa na ślub

Kawa na event

Kawa na event


Kawa na imprezy okolicznościowe

Kawa na event


Chyba żaden wernisaż, koncert, spotkanie autorskie, wystawa, premiera teatralna, a nawet przerwa w czasie spektaklu nie mogą obyć się bez kawy. Mamy stały kontakt ze środowiskiem artystycznym, uczestniczymy w wydarzeniach kulturalnych i wiemy, jak spełnić oczekiwania osób związanych ze sztuką – zarówno twórców, jak i odbiorców. Serwowaliśmy kawę w The London West Bank Gallery, w trakcie Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Animowanych O!PLA, z okazji premier płyt wydawnictwa Oaktopus i w czasie wielu, wielu innych eventów kulturalnych.

Barista do wynajęcia

Barista do wynajęcia


Pasja, doświadczenie, wiedza i umiejętności

Barista
do wynajęcia


Nasi bariści gotowi są do wszelkich poświęceń by uczynić każdy dzień wyjątkowym

Barista do wynajęcia

rosa-vertical-03

 

Chcesz zapytać o szczegóły?

Dowiedz się więcej o naszej ofercie. Napisz do nas: info(at)postcoffice.pl